Klasa

Ia

Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy

wychowawca klasy

Wychowawca

Maria Kowańdy

Plan lekcji

Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

wychowanie fizyczne

Adam Włodarczyk

wychowanie fizyczne

Lidia Teodorczyk
08:40 - 09:25

język angielski

Paulina Janicka
102 - klasa polonistyczna

język angielski

Magdalena Szymura
104 - język angielski
09:35 - 10:20

język polski

Maria Kowańdy
308 - klasa polonistyczna
10:30 - 11:15

elementy informatyki

313 - klasa informatyczna

język niemiecki

Anna Kaj
208 - klasa polonistyczna
11:30 - 12:15

geografia

Izabela Maciejewska
303 - klasa chemiczna
12:30 - 13:15

matematyka

Sylwia Ratajczyk
302 - klasa matematyczna
13:25 - 14:10

biologia

Arleta Balcerek
207 - klasa biologiczna
Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

religia grupa 1

Robert Idkowiak
115 - religia
08:40 - 09:25

biologia

Arleta Balcerek
111 - biologia
09:35 - 10:20

historia

Bożena Zydorek
201 - klasa historyczna
10:30 - 11:15

język niemiecki

Danuta Krawicka
309 - język niemiecki

język angielski

Magdalena Szymura
104 - język angielski
11:30 - 12:15

matematyka

Sylwia Ratajczyk
302 - klasa matematyczna
12:30 - 13:15

język polski

Maria Kowańdy
308 - klasa polonistyczna
13:25 - 14:10

geografia

Izabela Maciejewska
306 - klasa geograficzna
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

zajęcia techniczne grupa 1

Jarosław Zmyślony
111 - biologia
08:40 - 09:25

godzina wychowawcza

Maria Kowańdy
308 - klasa polonistyczna
09:35 - 10:20

język polski

Maria Kowańdy
308 - klasa polonistyczna
10:30 - 11:15

matematyka

Sylwia Ratajczyk
302 - klasa matematyczna
11:30 - 12:15

wychowanie fizyczne

Adam Włodarczyk

wychowanie fizyczne

Lidia Teodorczyk
12:30 - 13:15

język niemiecki

Anna Kaj
206 - język niemiecki

język niemiecki

Danuta Krawicka
309 - język niemiecki
13:25 - 14:10

zajęcia artystyczne

Magdalena Rabiega
103 - klasa plastyczna
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

wychowanie fizyczne grupa1

Adam Włodarczyk

wychowanie fizyczne

Lidia Teodorczyk
08:40 - 09:25

język angielski grupa 1

Paulina Janicka
104 - język angielski

elementy informatyki grupa 2

313 - klasa informatyczna
09:35 - 10:20

język polski

Maria Kowańdy
308 - klasa polonistyczna
10:30 - 11:15

matematyka

Sylwia Ratajczyk
302 - klasa matematyczna
11:30 - 12:15

fizyka

Jarosław Kulka
203- klasa fizyczna
12:30 - 13:15

religia

Robert Idkowiak
115 - religia
13:25 - 14:10

historia

Bożena Zydorek
201 - klasa historyczna
Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

wychowanie fizyczne grupa 1

Adam Włodarczyk

wychowanie fizyczne

Lidia Teodorczyk
08:40 - 09:25

język angielski

Paulina Janicka
104 - język angielski

język angielski

Magdalena Szymura
111 - biologia
09:35 - 10:20

język polski

Maria Kowańdy
308 - klasa polonistyczna
10:30 - 11:15

matematyka

Sylwia Ratajczyk
302 - klasa matematyczna
11:30 - 12:15

wiedza o społeczeństwie

Bożena Zydorek
201 - klasa historyczna
12:30 - 13:15

chemia

Paulina Brdys
303 - klasa chemiczna

Wszelkie prawa zastrzeżone © Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy w Koźminie Wielkopolskim

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony