Klasa

Ic

Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy

wychowawca klasy

Wychowawca

Jarosław Zmyślony

Plan lekcji

Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:40 - 09:25

biologia

Jarosław Zmyślony
111 - biologia
09:35 - 10:20

zajęcia techniczne

Jarosław Zmyślony
111 - biologia
10:30 - 11:15

język polski

Marcin Ziętkiewicz
304 - klasa polonistyczna
11:30 - 12:15

wychowanie fizyczne

Mariusz Król

wychowanie fizyczne

Michał Wawrzyniak
12:30 - 13:15

język niemiecki

Anna Kaj
206 - język niemiecki

język angielski

Donata Lewandowicz
13:25 - 14:10

matematyka

Sylwia Ratajczyk
302 - klasa matematyczna
14:20 - 15:05

religia

Marek Wieczny
115 - religia
Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:40 - 09:25

historia

Bożena Zydorek
201 - klasa historyczna
09:35 - 10:20

matematyka

Sylwia Ratajczyk
302 - klasa matematyczna
10:30 - 11:15

język angielski

Donata Lewandowicz
208 - klasa polonistyczna

język angielski

Sławomir Krysiak
11:30 - 12:15

biologia

Jarosław Zmyślony
111 - biologia
12:30 - 13:15

wychowanie fizyczne

Mariusz Król

wychowanie fizyczne

Mariusz Król
13:25 - 14:10

religia

Marek Wieczny
115 - religia
14:20 - 15:05

język polski

Marcin Ziętkiewicz
304 - klasa polonistyczna
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:40 - 09:25

godzina wychowawcza

Jarosław Zmyślony
111 - biologia
09:35 - 10:20

matematyka

Jolanta Ratajczyk
302 - klasa matematyczna
10:30 - 11:15

wiedza o społeczeństwie

Bożena Zydorek
201 - klasa historyczna
11:30 - 12:15

język niemiecki

Anna Kaj
207 - klasa biologiczna

język niemiecki

Danuta Krawicka
309 - język niemiecki
12:30 - 13:15

wychowanie fizyczne

Mariusz Król

wychowanie fizyczne

Michał Wawrzyniak
13:25 - 14:10

geografia

Arleta Balcerek
207 - klasa biologiczna
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:40 - 09:25

język angielski

Sławomir Krysiak

język niemiecki

Danuta Krawicka
309 - język niemiecki
09:35 - 10:20

zajęcia artystyczne

Magdalena Rabiega
103 - klasa plastyczna
10:30 - 11:15

język angielski

Donata Lewandowicz

język angielski

Sławomir Krysiak
11:30 - 12:15

język polski

Marcin Ziętkiewicz
304 - klasa polonistyczna
12:30 - 13:15

geografia

Arleta Balcerek
207 - klasa biologiczna
13:25 - 14:10

matematyka

Sylwia Ratajczyk
302 - klasa matematyczna
Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:40 - 09:25

historia

Bożena Zydorek
201 - klasa historyczna
09:35 - 10:20

język polski

Marcin Ziętkiewicz
304 - klasa polonistyczna
10:30 - 11:15

język polski

Marcin Ziętkiewicz
304 - klasa polonistyczna
11:30 - 12:15

chemia

Izabela Maciejewska
306 - klasa geograficzna
12:30 - 13:15

matematyka

Sylwia Ratajczyk
302 - klasa matematyczna
13:25 - 14:10

wychowanie fizyczne

Mariusz Król

wychowanie fizyczne

Michał Wawrzyniak
14:20 - 15:05

fizyka

Jarosław Kulka
203- klasa fizyczna

Wszelkie prawa zastrzeżone © Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy w Koźminie Wielkopolskim

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony