Klasa

Id

Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy

wychowawca klasy

Wychowawca

Sylwia Ratajczyk

Plan lekcji

Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

zajęcia artystyczne

Magdalena Rabiega
103 - klasa plastyczna
08:40 - 09:25

historia

Grażyna Janowska
101 - klasa historyczna
09:35 - 10:20

wychowanie fizyczne

Marcin Kałowy

wychowanie fizyczne

Mariusz Król
10:30 - 11:15

matematyka

Sylwia Ratajczyk
302 - klasa matematyczna
11:30 - 12:15

język angielski

Donata Lewandowicz

język angielski

Magdalena Szymura
104 - język angielski
12:30 - 13:15

religia

Marek Wieczny
115 - religia
13:25 - 14:10

język polski

Marcin Ziętkiewicz
304 - klasa polonistyczna
Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

język niemiecki

Anna Kaj
207 - klasa biologiczna

język angielski

Donata Lewandowicz
08:40 - 09:25

matematyka

Sylwia Ratajczyk
302 - klasa matematyczna
09:35 - 10:20

język angielski

Magdalena Szymura
104 - język angielski

język niemiecki

Danuta Krawicka
309 - język niemiecki
10:30 - 11:15

wychowanie fizyczne

Marcin Kałowy

wychowanie fizyczne

Mariusz Król
11:30 - 12:15

historia

Grażyna Janowska
101 - klasa historyczna
12:30 - 13:15

chemia

Paulina Brdys
303 - klasa chemiczna
13:25 - 14:10

język polski

Marcin Ziętkiewicz
304 - klasa polonistyczna
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

matematyka

Sylwia Ratajczyk
302 - klasa matematyczna
08:40 - 09:25

godzina wychowawcza

Sylwia Ratajczyk
302 - klasa matematyczna
09:35 - 10:20

zajęcia techniczne

Jarosław Zmyślony
111 - biologia
10:30 - 11:15

geografia

Izabela Maciejewska
306 - klasa geograficzna
11:30 - 12:15

język polski

Marcin Ziętkiewicz
304 - klasa polonistyczna
12:30 - 13:15

język polski

Marcin Ziętkiewicz
304 - klasa polonistyczna
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

religia

Marek Wieczny
115 - religia
08:40 - 09:25

biologia

Anna Tomczyk-Fraszewska
217 - klasa biologiczna
09:35 - 10:20

język angielski

Donata Lewandowicz

język angielski

Magdalena Szymura
309 - język niemiecki
10:30 - 11:15

wychowanie fizyczne

Marcin Kałowy

wychowanie fizyczne

Mariusz Król
11:30 - 12:15

matematyka

Sylwia Ratajczyk
302 - klasa matematyczna
12:30 - 13:15

język polski

Marcin Ziętkiewicz
304 - klasa polonistyczna
13:25 - 14:10

język niemiecki

Anna Kaj
206 - język niemiecki
Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

biologia

Anna Tomczyk-Fraszewska
217 - klasa biologiczna
08:40 - 09:25

geografia

Izabela Maciejewska
306 - klasa geograficzna
09:35 - 10:20

fizyka

Jarosław Kulka
203- klasa fizyczna
10:30 - 11:15

wychowanie fizyczne

Marcin Kałowy

wychowanie fizyczne

Mariusz Król
11:30 - 12:15

matematyka

Sylwia Ratajczyk
302 - klasa matematyczna
12:30 - 13:15

wiedza o społeczeństwie

Grażyna Janowska
101 - klasa historyczna
13:25 - 14:10

język niemiecki

Danuta Krawicka
309 - język niemiecki

Wszelkie prawa zastrzeżone © Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy w Koźminie Wielkopolskim

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony