Klasa

Ie

Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy

Plan lekcji

Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

biologia

Anna Tomczyk-Fraszewska
217 - klasa biologiczna
08:40 - 09:25

zajęcia artystyczne

Magdalena Rabiega
103 - klasa plastyczna
09:35 - 10:20

wychowanie fizyczne

Marcin Kałowy

wychowanie fizyczne

Marek Kukfisz
10:30 - 11:15

język polski

Beata Grześkowiak
102 - klasa polonistyczna
11:30 - 12:15

język polski

Beata Grześkowiak
102 - klasa polonistyczna
12:30 - 13:15

matematyka

Małgorzata Rogowicz
212 - klasa matematyczna
13:25 - 14:10

religia

Marek Wieczny
115 - religia
Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

chemia

Paulina Brdys
303 - klasa chemiczna
08:40 - 09:25

język angielski

Magdalena Szymura
104 - język angielski

język niemiecki

Iwona Domagała
206 - język niemiecki
09:35 - 10:20

religia

Marek Wieczny
115 - religia
10:30 - 11:15

wychowanie fizyczne

Marcin Kałowy

wychowanie fizyczne

Marek Kukfisz
11:30 - 12:15

matematyka

Małgorzata Rogowicz
212 - klasa matematyczna
12:30 - 13:15

język angielski

Donata Lewandowicz

język niemiecki

Danuta Krawicka
309 - język niemiecki
13:25 - 14:10

język polski

Beata Grześkowiak
102 - klasa polonistyczna
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

język angielski

Donata Lewandowicz

język niemiecki

Danuta Krawicka
309 - język niemiecki
08:40 - 09:25

godzina wychowawcza

Anna Tomczyk-Fraszewska
217 - klasa biologiczna
09:35 - 10:20

fizyka

Jarosław Kulka
203- klasa fizyczna
10:30 - 11:15

język polski

Beata Grześkowiak
102 - klasa polonistyczna
11:30 - 12:15

matematyka

Małgorzata Rogowicz
212 - klasa matematyczna
12:30 - 13:15

wiedza o społeczeństwie

Grażyna Janowska
101 - klasa historyczna
13:25 - 14:10

geografia

Izabela Maciejewska
306 - klasa geograficzna
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

geografia

Izabela Maciejewska
306 - klasa geograficzna
08:40 - 09:25

zajęcia techniczne

Jarosław Zmyślony
111 - biologia
09:35 - 10:20

historia

Bożena Zydorek
201 - klasa historyczna
10:30 - 11:15

wychowanie fizyczne

Marcin Kałowy

wychowanie fizyczne

Marek Kukfisz
11:30 - 12:15

język angielski

Donata Lewandowicz

język angielski

Magdalena Szymura
111 - biologia
12:30 - 13:15

matematyka

Małgorzata Rogowicz
212 - klasa matematyczna
Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

historia

Bożena Zydorek
201 - klasa historyczna
08:40 - 09:25

matematyka

Małgorzata Rogowicz
212 - klasa matematyczna
09:35 - 10:20

język niemiecki

Iwona Domagała
206 - język niemiecki

język angielski

Magdalena Szymura
111 - biologia
10:30 - 11:15

wychowanie fizyczne

Marcin Kałowy

wychowanie fizyczne

Marek Kukfisz
11:30 - 12:15

język polski

Beata Grześkowiak
102 - klasa polonistyczna
12:30 - 13:15

biologia

Anna Tomczyk-Fraszewska
217 - klasa biologiczna

Wszelkie prawa zastrzeżone © Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy w Koźminie Wielkopolskim

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony