Klasa

IIa

Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy

wychowawca klasy

Wychowawca

Maria Kowańdy

Plan lekcji

Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

matematyka

Sylwia Ratajczyk
302 - klasa matematyczna
08:40 - 09:25

wychowanie fizyczne

Adam Włodarczyk

wychowanie fizyczne

Arkadiusz Zmyślony
09:35 - 10:20

język polski

Maria Kowańdy
308 - klasa polonistyczna
10:30 - 11:15

zajęcia artystyczne

103 - klasa plastyczna
11:30 - 12:15

historia

Bożena Zydorek
101 - klasa historyczna
12:30 - 13:15

język angielski

Paulina Janicka
101 - klasa historyczna

język niemiecki

Anna Kaj
206 - język niemiecki
13:25 - 14:10

biologia

Arleta Balcerek
207 - klasa biologiczna
Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

chemia

Paulina Brdys
303 - klasa chemiczna
08:40 - 09:25

wychowanie fizyczne

Adam Włodarczyk

wychowanie fizyczne

Arkadiusz Zmyślony
09:35 - 10:20

wiedza o społeczeństwie

Grażyna Janowska
101 - klasa historyczna
10:30 - 11:15

język angielski

Magdalena Szymura
104 - język angielski

język angielski

Paulina Janicka
101 - klasa historyczna
11:30 - 12:15

fizyka

Jarosław Kulka
203- klasa fizyczna
12:30 - 13:15

język polski

Maria Kowańdy
304 - klasa polonistyczna
13:25 - 14:10

informatyka

Mariola Bonicka
301 - klasa informatyczna
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

język polski

Maria Kowańdy
304 - klasa polonistyczna
08:40 - 09:25

godzina wychowawcza

Maria Kowańdy
304 - klasa polonistyczna
09:35 - 10:20

matematyka

Sylwia Ratajczyk
302 - klasa matematyczna
10:30 - 11:15

wychowanie fizyczne

Adam Włodarczyk

wychowanie fizyczne

Arkadiusz Zmyślony
11:30 - 12:15

język angielski

Magdalena Szymura

język niemiecki

Danuta Krawicka
309 - język niemiecki
12:30 - 13:15

religia

Robert Idkowiak
111 - biologia
13:25 - 14:10

wychowanie fizyczne

Mariusz Król

wychowanie fizyczne

Arkadiusz Zmyślony
14:20 - 15:05

informatyka

Mariola Bonicka
313 - klasa informatyczna
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

matematyka

Sylwia Ratajczyk
302 - klasa matematyczna
08:40 - 09:25

wychowanie fizyczne

Adam Włodarczyk

wychowanie fizyczne

Arkadiusz Zmyślony
09:35 - 09:20

język polski

Maria Kowańdy
308 - klasa polonistyczna
10:30 - 11:15

chemia

Paulina Brdys
303 - klasa chemiczna
11:30 - 12:15

religia

Robert Idkowiak
115 - religia
12:30 - 13:15

WDŻR

Anna Tomczyk-Fraszewska
217 - klasa biologiczna
13:25 - 14:10

informatyka

Mariola Bonicka
313 - klasa informatyczna
Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

geografia

Izabela Maciejewska
306 - klasa geograficzna
08:40 - 09:25

język angielski

Paulina Janicka
104 - język angielski

informatyka

Mariola Bonicka
313 - klasa informatyczna
09:35 - 10:20

informatyka

Mariola Bonicka
313 - klasa informatyczna

język niemiecki

Anna Kaj
208 - klasa polonistyczna
10:30 - 11:15

język niemiecki

Danuta Krawicka
309 - język niemiecki

język angielski

Magdalena Szymura
11:30 - 12:15

matematyka

Sylwia Ratajczyk
302 - klasa matematyczna
12:30 - 13:15

historia

Bożena Zydorek
201 - klasa historyczna
13:25 - 14:10

język polski

Maria Kowańdy
308 - klasa polonistyczna

Wszelkie prawa zastrzeżone © Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy w Koźminie Wielkopolskim

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony