Klasa

IIa

Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy

Plan lekcji

Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

język angielski

Magdalena Szymura
104 - język angielski
08:40 - 09:25

język polski

Maria Lewandowicz
201 - klasa historyczna
09:35 - 10:20

chemia

Paulina Brdys
303 - klasa chemiczna
10:30 - 11:15

język niemiecki

Iwona Domagała
206 - język niemiecki

język angielski

Kamila Szymczak
305 - klasa historyczna
11:30 - 12:15

religia

Marek Wieczny
115 - religia
12:30 - 13:15

matematyka

Elżbieta Wojtkowiak
213 - klasa matematyczna
13:25 - 14:10

wychowanie fizyczne

Mariusz Król

wychowanie fizyczne

Arkadiusz Zmyślony
14:20 - 15:05

język niemiecki

Danuta Krawicka
309 - język niemiecki
Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

elementy informatyki

Elżbieta Wojtkowiak
313 - klasa informatyczna
08:40 - 09:25

wychowanie fizyczne

Mariusz Król

wychowanie fizyczne

Arkadiusz Zmyślony
09:35 - 10:20

język polski

Maria Lewandowicz
208 - klasa polonistyczna
10:30 - 11:15

język polski

Maria Lewandowicz
208 - klasa polonistyczna
11:30 - 12:15

religia

Marek Wieczny
115 - religia
12:30 - 13:15

fizyka

Jarosław Kulka
203- klasa fizyczna
13:25 - 14:10

matematyka

Elżbieta Wojtkowiak
212 - klasa matematyczna
14:20 - 15:05

elementy informatyki

Elżbieta Wojtkowiak
313 - klasa informatyczna
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

język angielski

Magdalena Szymura
104 - język angielski
08:40 - 09:25

godzina wychowawcza

Elżbieta Wojtkowiak
213 - klasa matematyczna
09:35 - 10:20

język polski

Maria Lewandowicz
101 - klasa historyczna
10:30 - 11:15

fizyka

Jarosław Kulka
203- klasa fizyczna
11:30 - 12:15

matematyka

Elżbieta Wojtkowiak
213 - klasa matematyczna
12:30 - 13:15

zajęcia artystyczne

Magdalena Rabiega
103 - klasa plastyczna
13:25 - 14:10

wychowanie fizyczne

Mariusz Król

wychowanie fizyczne

Arkadiusz Zmyślony
14:20 - 15:05

informatyka

Elżbieta Wojtkowiak
313 - klasa informatyczna
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

informatyka

Elżbieta Wojtkowiak
313 - klasa informatyczna
08:40 - 09:25

wiedza o społeczeństwie

Grażyna Janowska
101 - klasa historyczna
09:35 - 09:20

matematyka

Elżbieta Wojtkowiak
213 - klasa matematyczna
10:30 - 11:15

język niemiecki

Iwona Domagała
206 - język niemiecki

język angielski

Kamila Szymczak
305 - klasa historyczna
11:30 - 12:15

historia

Bożena Zydorek
201 - klasa historyczna
12:30 - 13:15

wychowanie fizyczne

Mariusz Król

wychowanie fizyczne

Arkadiusz Zmyślony
13:25 - 14:10

chemia

Paulina Brdys
303 - klasa chemiczna
14:20 - 15:05

zajęcia programowe

Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

język angielski

Magdalena Szymura
111 - biologia
08:40 - 09:25

biologia

Anna Tomczyk-Fraszewska
217 - klasa biologiczna
09:35 - 10:20

język polski

Maria Lewandowicz
101 - klasa historyczna
10:30 - 11:15

historia

Bożena Zydorek
201 - klasa historyczna
11:30 - 12:15

matematyka

Elżbieta Wojtkowiak
213 - klasa matematyczna
12:30 - 13:15

geografia

Izabela Maciejewska
306 - klasa geograficzna
13:25 - 14:10

język angielski

Kamila Szymczak
305 - klasa historyczna
14:20 - 15:05

język niemiecki

Danuta Krawicka
309 - język niemiecki

Wszelkie prawa zastrzeżone © Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy w Koźminie Wielkopolskim

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony