Klasa

IIb

Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy

wychowawca klasy

Wychowawca

Iwona Domagała

Plan lekcji

Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

język angielski

Sławomir Krysiak
08:40 - 09:25

geografia

Arleta Balcerek
207 - klasa biologiczna
09:35 - 10:20

informatyka

Elżbieta Wojtkowiak
313 - klasa informatyczna

język niemiecki

Iwona Domagała
206 - język niemiecki
10:30 - 11:15

matematyka

Małgorzata Rogowicz
212 - klasa matematyczna
11:30 - 12:15

zajęcia artystyczne

103 - klasa plastyczna
12:30 - 13:15

wychowanie fizyczne

Marek Kukfisz

wychowanie fizyczne

Michał Wawrzyniak
13:25 - 14:10

język polski

Beata Grześkowiak
102 - klasa polonistyczna
14:20 - 15:05

biologia

Arleta Balcerek
207 - klasa biologiczna
Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

język niemiecki

Iwona Domagała
206 - język niemiecki
08:40 - 09:25

język polski

Beata Grześkowiak
102 - klasa polonistyczna
09:35 - 10:20

chemia

Paulina Brdys
303 - klasa chemiczna
10:30 - 11:15

język angielski

Kamila Szymczak
305 - klasa historyczna

język angielski

Sławomir Krysiak
11:30 - 12:15

WDŻR

Anna Tomczyk-Fraszewska
217 - klasa biologiczna
12:30 - 13:15

zajęcia programowe

13:25 - 14:10

matematyka

Małgorzata Rogowicz
212 - klasa matematyczna
14:20 - 15:05

wychowanie fizyczne

Marek Kukfisz

wychowanie fizyczne

Michał Wawrzyniak
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

informatyka

Elżbieta Wojtkowiak
313 - klasa informatyczna
08:40 - 09:25

godzina wychowawcza

Iwona Domagała
206 - język niemiecki
09:35 - 10:20

historia

Grażyna Janowska
101 - klasa historyczna
10:30 - 11:15

język angielski

Sławomir Krysiak

informatyka

Elżbieta Wojtkowiak
313 - klasa informatyczna
11:30 - 12:15

język polski

Beata Grześkowiak
102 - klasa polonistyczna
12:30 - 13:15

religia

Marek Wieczny
115 - religia
13:25 - 14:10

fizyka

Jarosław Kulka
203- klasa fizyczna

wychowanie fizyczne

Mariusz Król
14:20 - 15:05

język angielski

Kamila Szymczak
305 - klasa historyczna
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:40 - 09:25

język polski

Beata Grześkowiak
102 - klasa polonistyczna
09:35 - 10:20

informatyka

Elżbieta Wojtkowiak
313 - klasa informatyczna

język niemiecki

Iwona Domagała
206 - język niemiecki
10:30 - 11:15

historia

Grażyna Janowska
101 - klasa historyczna
11:30 - 12:15

chemia

Paulina Brdys
303 - klasa chemiczna
12:30 - 13:15

matematyka

Małgorzata Rogowicz
212 - klasa matematyczna
13:25 - 14:10

wychowanie fizyczne

Michał Wawrzyniak

wychowanie fizyczne

Marek Kukfisz
14:20 - 15:05

informatyka

Elżbieta Wojtkowiak
301 - klasa informatyczna
Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

język niemiecki

Iwona Domagała
206 - język niemiecki
08:40 - 09:25

matematyka

Małgorzata Rogowicz
09:35 - 10:20

fizyka

Jarosław Kulka
203- klasa fizyczna
10:30 - 11:15

religia

Marek Wieczny
115 - religia
11:30 - 12:15

wychowanie fizyczne

Marek Kukfisz

wychowanie fizyczne

Michał Wawrzyniak
12:30 - 13:15

język polski

Beata Grześkowiak
102 - klasa polonistyczna
13:25 - 14:10

wiedza o społeczeństwie

Grażyna Janowska
101 - klasa historyczna
14:20 - 15:05

język angielski

Kamila Szymczak
305 - klasa historyczna

Wszelkie prawa zastrzeżone © Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy w Koźminie Wielkopolskim

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony