Klasa

IIb

Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy

wychowawca klasy

Wychowawca

Beata Grześkowiak

Plan lekcji

Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

historia

Bożena Zydorek
201 - klasa historyczna
08:40 - 09:25

informatyka

Jolanta Ratajczyk
313 - klasa informatyczna
09:35 - 10:20

język angielski

Paulina Janicka
102 - klasa polonistyczna

język angielski

Magdalena Szymura
104 - język angielski
10:30 - 11:15

chemia

Izabela Maciejewska
103 - klasa plastyczna
11:30 - 12:15

język niemiecki

Iwona Domagała
206 - język niemiecki

język niemiecki

Danuta Krawicka
309 - język niemiecki
12:30 - 13:15

matematyka

Jolanta Ratajczyk
202 - klasa matematyczna
13:25 - 14:10

wychowanie fizyczne

Marcin Kałowy

wychowanie fizyczne

Mariusz Król
14:20 - 15:05

informatyka

Jolanta Ratajczyk
313 - klasa informatyczna
Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

historia

Bożena Zydorek
201 - klasa historyczna
08:40 - 09:25

wychowanie fizyczne

Marcin Kałowy

wychowanie fizyczne

Mariusz Król
09:35 - 10:20

religia

Robert Idkowiak
103 - klasa plastyczna
10:30 - 11:15

język polski

Maria Kowańdy
308 - klasa polonistyczna
11:30 - 12:15

język polski

Maria Kowańdy
308 - klasa polonistyczna
12:30 - 13:15

geografia

Izabela Maciejewska
306 - klasa geograficzna
13:25 - 14:10

matematyka

Jolanta Ratajczyk
202 - klasa matematyczna
14:20 - 15:05

informatyka

Jolanta Ratajczyk
313 - klasa informatyczna
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

fizyka

Jarosław Kulka
203- klasa fizyczna
08:40 - 09:25

godzina wychowawcza

Beata Grześkowiak
102 - klasa polonistyczna
09:35 - 10:20

język polski

Beata Grześkowiak
102 - klasa polonistyczna
10:30 - 11:15

religia

Robert Idkowiak
115 - religia
11:30 - 12:15

matematyka

Jolanta Ratajczyk
202 - klasa matematyczna
12:30 - 13:15

chemia

Izabela Maciejewska
303 - klasa chemiczna
13:25 - 14:10

wychowanie fizyczne

Marcin Kałowy

wychowanie fizyczne

Mariusz Król
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

biologia

Jarosław Zmyślony
111 - biologia
08:40 - 09:25

wiedza o społeczeństwie

Bożena Zydorek
201 - klasa historyczna
09:35 - 10:20

język polski

Beata Grześkowiak
102 - klasa polonistyczna
10:30 - 11:15

język angielski

Paulina Janicka
104 - język angielski

język angielski

Magdalena Szymura
111 - biologia
11:30 - 12:15

matematyka

Jolanta Ratajczyk
213 - klasa matematyczna
12:30 - 13:15

wychowanie fizyczne

Marcin Kałowy

wychowanie fizyczne

Mariusz Król
13:25 - 14:10

zajęcia artystyczne

Magdalena Rabiega
103 - klasa plastyczna
14:20 - 15:05

zajęcia programowe

Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

język angielski

Paulina Janicka
104 - język angielski

elementy informatyki

Jolanta Ratajczyk
313 - klasa informatyczna
08:40 - 09:25

język niemiecki

Iwona Domagała
206 - język niemiecki

język niemiecki

Anna Kaj
203- klasa fizyczna
09:35 - 10:20

matematyka

Jolanta Ratajczyk
213 - klasa matematyczna
10:30 - 11:15

język polski

Beata Grześkowiak
102 - klasa polonistyczna
11:30 - 12:15

elementy informatyki

Jolanta Ratajczyk
313 - klasa informatyczna

język angielski

Magdalena Szymura
104 - język angielski
12:30 - 13:15

fizyka

Jarosław Kulka
203- klasa fizyczna

Wszelkie prawa zastrzeżone © Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy w Koźminie Wielkopolskim

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony