Klasa

IIc

Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy

wychowawca klasy

Wychowawca

Jarosław Zmyślony

Plan lekcji

Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:40 - 09:25

język polski

Marcin Ziętkiewicz
304 - klasa polonistyczna
09:35 - 10:20

matematyka

Sylwia Ratajczyk
302 - klasa matematyczna
10:30 - 11:15

historia

Bożena Zydorek
201 - klasa historyczna
11:30 - 12:15

wychowanie fizyczne

Marcin Kałowy

wychowanie fizyczne

Michał Wawrzyniak
12:30 - 13:15

geografia

Arleta Balcerek
207 - klasa biologiczna
13:25 - 14:10

fizyka

Jarosław Kulka
203- klasa fizyczna
14:20 - 15:05

informatyka

Elżbieta Wojtkowiak
Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:40 - 09:25

wiedza o społeczeństwie

Grażyna Janowska
101 - klasa historyczna
09:35 - 10:20

WDŻR

Anna Tomczyk-Fraszewska
217 - klasa biologiczna
10:30 - 11:15

wychowanie fizyczne

Marcin Kałowy

wychowanie fizyczne

Michał Wawrzyniak
11:30 - 12:15

język angielski

Paulina Janicka
101 - klasa historyczna

język angielski

Sławomir Krysiak
12:30 - 13:15

język polski

Marcin Ziętkiewicz
304 - klasa polonistyczna
13:25 - 14:10

matematyka

Sylwia Ratajczyk
302 - klasa matematyczna
14:20 - 15:05

język niemiecki

Anna Kaj
206 - język niemiecki

język niemiecki

Danuta Krawicka
309 - język niemiecki
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:40 - 09:25

godzina wychowawcza

Jarosław Zmyślony
111 - biologia
09:35 - 10:20

zajęcia artystyczne

103 - klasa plastyczna
10:30 - 11:15

fizyka

Jarosław Kulka
203- klasa fizyczna
11:30 - 12:15

religia

Marek Wieczny
115 - religia
12:30 - 13:15

język polski

Marcin Ziętkiewicz
304 - klasa polonistyczna
13:25 - 14:10

chemia

Izabela Maciejewska
306 - klasa geograficzna
14:20 - 15:05

język angielski

Paulina Janicka
104 - język angielski

język angielski

Sławomir Krysiak
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:40 - 09:25

biologia

Jarosław Zmyślony
111 - biologia
09:35 - 10:20

chemia

Izabela Maciejewska
306 - klasa geograficzna
10:30 - 11:15

matematyka

Sylwia Ratajczyk
302 - klasa matematyczna
11:30 - 12:15

wychowanie fizyczne

Marcin Kałowy

wychowanie fizyczne

Michał Wawrzyniak
12:30 - 13:15

historia

Bożena Zydorek
201 - klasa historyczna
13:25 - 14:10

język polski

Marcin Ziętkiewicz
304 - klasa polonistyczna
Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:40 - 09:25

język polski

Marcin Ziętkiewicz
304 - klasa polonistyczna
09:35 - 10:20

wychowanie fizyczne

Marcin Kałowy

wychowanie fizyczne

Michał Wawrzyniak
10:30 - 11:15

język niemiecki

Anna Kaj
206 - język niemiecki

język angielski

Paulina Janicka
104 - język angielski
11:30 - 12:15

religia

Marek Wieczny
115 - religia
12:30 - 13:15

matematyka

Sylwia Ratajczyk
302 - klasa matematyczna
13:25 - 14:10

język angielski

Sławomir Krysiak

język niemiecki

Danuta Krawicka
309 - język niemiecki
14:20 - 15:05

informatyka

Mariola Bonicka
301 - klasa informatyczna

informatyka

Jolanta Ratajczyk
313 - klasa informatyczna

Wszelkie prawa zastrzeżone © Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy w Koźminie Wielkopolskim

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony