Klasa

IId

Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy

wychowawca klasy

Wychowawca

Sławomir Krysiak

Plan lekcji

Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:40 - 09:25

język angielski

Sławomir Krysiak
09:35 - 10:20

język niemiecki

Iwona Domagała
206 - język niemiecki

język angielski

Sławomir Krysiak
10:30 - 11:15

język polski

Hanna Poniatowska
208 - klasa polonistyczna
11:30 - 12:15

matematyka

Małgorzata Rogowicz
212 - klasa matematyczna
12:30 - 13:15

wiedza o społeczeństwie

Grażyna Janowska
111 - biologia
13:25 - 14:10

chemia

Paulina Brdys
303 - klasa chemiczna
14:20 - 15:05

wychowanie fizyczne

Marek Kukfisz

wychowanie fizyczne

Michał Wawrzyniak
Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:40 - 09:25

chemia

Paulina Brdys
303 - klasa chemiczna
09:35 - 10:20

język niemiecki

Anna Kaj
206 - język niemiecki

język angielski

Sławomir Krysiak
10:30 - 11:15

informatyka

Elżbieta Wojtkowiak
301 - klasa informatyczna

informatyka

Mariola Bonicka
313 - klasa informatyczna
11:30 - 12:15

język angielski

Sławomir Krysiak

język niemiecki

Danuta Krawicka
309 - język niemiecki
12:30 - 13:15

religia

Marek Wieczny
115 - religia
13:25 - 14:10

matematyka

Małgorzata Rogowicz
212 - klasa matematyczna
14:20 - 15:05

wychowanie fizyczne

Marek Kukfisz

wychowanie fizyczne

Michał Wawrzyniak
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:40 - 09:25

godzina wychowawcza

Sławomir Krysiak
09:35 - 10:20

wychowanie fizyczne

Marek Kukfisz

wychowanie fizyczne

Michał Wawrzyniak
10:30 - 11:15

język niemiecki

Danuta Krawicka
309 - język niemiecki

język angielski

Sławomir Krysiak
11:30 - 12:15

religia

Marek Wieczny
111 - biologia
12:30 - 13:15

język polski

Hanna Poniatowska
208 - klasa polonistyczna
13:25 - 14:10

historia

Grażyna Janowska
101 - klasa historyczna
14:20 - 15:05

matematyka

Małgorzata Rogowicz
212 - klasa matematyczna
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:40 - 09:25

język polski

Hanna Poniatowska
208 - klasa polonistyczna
09:35 - 10:20

język polski

Hanna Poniatowska
208 - klasa polonistyczna
10:30 - 11:15

geografia

Arleta Balcerek
207 - klasa biologiczna
11:30 - 12:15

biologia

Arleta Balcerek
207 - klasa biologiczna
12:30 - 13:15

zajęcia artystyczne

Magdalena Rabiega
103 - klasa plastyczna
13:25 - 14:10

fizyka

Jarosław Kulka
203- klasa fizyczna
14:20 - 15:05

informatyka

Mariola Bonicka
313 - klasa informatyczna
Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:40 - 09:25

język angielski

Sławomir Krysiak
09:35 - 10:20

matematyka

Małgorzata Rogowicz
212 - klasa matematyczna
10:30 - 11:15

WDŻR

Anna Tomczyk-Fraszewska
207 - klasa biologiczna
11:30 - 12:15

wychowanie fizyczne

Marek Kukfisz

wychowanie fizyczne

Michał Wawrzyniak
12:30 - 13:15

język polski

Hanna Poniatowska
208 - klasa polonistyczna
13:25 - 14:10

fizyka

Jarosław Kulka
203- klasa fizyczna
14:20 - 15:05

historia

Grażyna Janowska
101 - klasa historyczna

Wszelkie prawa zastrzeżone © Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy w Koźminie Wielkopolskim

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony