Klasa

IIe

Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy

wychowawca klasy

Wychowawca

Lidia Teodorczyk

Plan lekcji

Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

matematyka

Małgorzata Rogowicz
212 - klasa matematyczna
08:40 - 09:25

religia

Robert Idkowiak
115 - religia
09:35 - 10:20

historia

Grażyna Janowska
101 - klasa historyczna
10:30 - 11:15

język polski

Maria Kowańdy
308 - klasa polonistyczna
11:30 - 12:15

zajęcia artystyczne

Magdalena Rabiega
103 - klasa plastyczna
12:30 - 13:15

chemia

Izabela Maciejewska
303 - klasa chemiczna
13:20 - 14:05

język angielski

Donata Lewandowicz

język niemiecki

Danuta Krawicka
309 - język niemiecki
Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

wychowanie fizyczne

Marcin Kałowy

wychowanie fizyczne

Lidia Teodorczyk
08:40 - 09:25

język angielski

Donata Lewandowicz
102 - klasa polonistyczna

język niemiecki

Danuta Krawicka
309 - język niemiecki
09:30 - 10:20

informatyka

Mariola Bonicka
313 - klasa informatyczna

informatyka

Elżbieta Wojtkowiak
301 - klasa informatyczna
10:30 - 11:15

język niemiecki

Anna Kaj
206 - język niemiecki

język angielski

Kamila Szymczak
305 - klasa historyczna
11:30 - 12:15

język polski

Maria Kowańdy
304 - klasa polonistyczna
12:30 - 13:15

matematyka

Małgorzata Rogowicz
212 - klasa matematyczna
13:25 - 14:10

wiedza o społeczeństwie

Grażyna Janowska
101 - klasa historyczna
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

WDŻR

Anna Tomczyk-Fraszewska
207 - klasa biologiczna
08:40 - 09:25

wychowanie fizyczne

Marcin Kałowy

wychowanie fizyczne

Lidia Teodorczyk
09:35 - 10:20

godzina wychowawcza

Lidia Teodorczyk
103 - klasa plastyczna
10:30 - 11:15

język polski

Maria Kowańdy
308 - klasa polonistyczna
11:30 - 12:15

religia

Robert Idkowiak
115 - religia
12:30 - 13:15

matematyka

Małgorzata Rogowicz
212 - klasa matematyczna
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

geografia

Arleta Balcerek
207 - klasa biologiczna
08:40 - 09:25

język polski

Maria Kowańdy
304 - klasa polonistyczna
09:35 - 10:20

wychowanie fizyczne

Marcin Kałowy

wychowanie fizyczne

Lidia Teodorczyk
10:30 - 11:15

fizyka

Jarosław Kulka
203- klasa fizyczna
11:30 - 12:15

język niemiecki

Anna Kaj
207 - klasa biologiczna

język angielski

Kamila Szymczak
305 - klasa historyczna
12:30 - 13:15

chemia

Paulina Brdys
303 - klasa chemiczna
13:25 - 14:10

historia

Grażyna Janowska
101 - klasa historyczna
Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

matematyka

Małgorzata Rogowicz
212 - klasa matematyczna
08:40 - 09:25

język polski

Maria Kowańdy
308 - klasa polonistyczna
09:35 - 10:20

wychowanie fizyczne

Marcin Kałowy

wychowanie fizyczne

Lidia Teodorczyk
10:30 - 11:15

fizyka

Jarosław Kulka
203- klasa fizyczna
11:30 - 12:15

biologia

Anna Tomczyk-Fraszewska
217 - klasa biologiczna
12:30 - 13:15

język angielski

Donata Lewandowicz

język angielski

Kamila Szymczak
305 - klasa historyczna
13:25 - 14:10

informatyka

Mariola Bonicka
313 - klasa informatyczna

Wszelkie prawa zastrzeżone © Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy w Koźminie Wielkopolskim

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony