Klasa

IIIa

Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy

wychowawca klasy

Wychowawca

Anna Kaj

Plan lekcji

Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

religia

Robert Idkowiak
115 - religia
08:40 - 09:25

wychowanie fizyczne

Michał Wawrzyniak

wychowanie fizyczne

Adam Włodarczyk
09:35 - 10:20

edukacja dla bezpieczeństwa

Michał Wawrzyniak
10:30 - 11:15

matematyka

Jolanta Ratajczyk
202 - klasa matematyczna
11:30 - 12:15

chemia

Paulina Brdys
303 - klasa chemiczna
12:30 - 13:15

język angielski

Paulina Janicka
206 - język niemiecki

język angielski

Magdalena Szymura
104 - język angielski
13:25 - 14:10

informatyka

Elżbieta Wojtkowiak
313 - klasa informatyczna
Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

zajęcia techniczne

Jarosław Zmyślony
111 - biologia
08:40 - 09:25

religia

Robert Idkowiak
115 - religia
09:35 - 10:20

biologia

Jarosław Zmyślony
111 - biologia
10:30 - 11:15

WDŻR

Anna Tomczyk-Fraszewska
217 - klasa biologiczna
11:30 - 12:15

język niemiecki

Anna Kaj
206 - język niemiecki

język angielski

Paulina Janicka
104 - język angielski
12:30 - 13:15

język polski

Maria Lewandowicz
201 - klasa historyczna
13:25 - 14:10

wychowanie fizyczne

Adam Włodarczyk
302 - klasa matematyczna

wychowanie fizyczne

Michał Wawrzyniak
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

zajęcia artystyczne

Magdalena Rabiega
103 - klasa plastyczna
08:40 - 09:25

język angielski

Paulina Janicka
103 - klasa plastyczna

język angielski

Magdalena Szymura
104 - język angielski
09:35 - 10:20

godzina wychowawcza

Anna Kaj
207 - klasa biologiczna
10:30 - 11:15

matematyka

Jolanta Ratajczyk
202 - klasa matematyczna
11:30 - 12:15

historia

Bożena Zydorek
201 - klasa historyczna
12:30 - 13:15

język polski

Maria Lewandowicz
13:25 - 14:10

muzyka

103 - klasa plastyczna
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

plastyka

Magdalena Rabiega
103 - klasa plastyczna
08:40 - 09:25

język polski

Maria Lewandowicz
206 - język niemiecki
09:35 - 10:20

język polski

Maria Lewandowicz
206 - język niemiecki
10:30 - 11:15

matematyka

Jolanta Ratajczyk
213 - klasa matematyczna
11:30 - 12:15

wychowanie fizyczne

Michał Wawrzyniak

wychowanie fizyczne

Adam Włodarczyk
12:30 - 13:15

język angielski

Magdalena Szymura
104 - język angielski

język niemiecki

Anna Kaj
213 - klasa matematyczna
13:25 - 14:10

informatyka

Mariola Bonicka
301 - klasa informatyczna

informatyka

Jolanta Ratajczyk
301 - klasa informatyczna
14:20 - 15:05

zajęcia programowe

Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

geografia

Izabela Maciejewska
306 - klasa geograficzna
08:40 - 09:25

matematyka

Jolanta Ratajczyk
213 - klasa matematyczna
09:35 - 10:20

historia

Bożena Zydorek
201 - klasa historyczna
10:30 - 11:15

język polski

Maria Lewandowicz
101 - klasa historyczna
11:30 - 12:15

fizyka

Jarosław Kulka
203- klasa fizyczna
12:30 - 13:15

wychowanie fizyczne

Adam Włodarczyk

wychowanie fizyczne

Michał Wawrzyniak

Wszelkie prawa zastrzeżone © Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy w Koźminie Wielkopolskim

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony