Klasa

IIIb

Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy

wychowawca klasy

Wychowawca

Izabela Maciejewska

Plan lekcji

Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

język angielski

Sławomir Krysiak
08:40 - 09:25

język polski

Maria Kowańdy
308 - klasa polonistyczna
09:35 - 10:20

religia

Robert Idkowiak
115 - religia
10:30 - 11:15

wychowanie fizyczne

Adam Włodarczyk

wychowanie fizyczne

Lidia Teodorczyk
11:30 - 12:15

biologia

Jarosław Zmyślony
111 - biologia
12:30 - 13:15

zajęcia artystyczne

Magdalena Rabiega
103 - klasa plastyczna
13:25 - 14:10

matematyka

Mariola Bonicka
202 - klasa matematyczna
14:20 - 15:05

język angielski

Paulina Janicka
104 - język angielski
Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

informatyka

Mariola Bonicka
313 - klasa informatyczna
08:40 - 09:25

matematyka

Mariola Bonicka
202 - klasa matematyczna
09:35 - 10:20

język polski

Maria Kowańdy
308 - klasa polonistyczna
10:30 - 11:15

zajęcia techniczne

Jarosław Zmyślony
111 - biologia
11:30 - 12:15

wychowanie fizyczne

Lidia Teodorczyk

wychowanie fizyczne

Adam Włodarczyk
12:30 - 13:15

WDŻR

Anna Tomczyk-Fraszewska
217 - klasa biologiczna
13:25 - 14:10

fizyka

Jarosław Kulka
203- klasa fizyczna
14:20 - 15:05

język angielski

Paulina Janicka
104 - język angielski
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

język niemiecki

Iwona Domagała
206 - język niemiecki
08:40 - 09:25

geografia

Izabela Maciejewska
306 - klasa geograficzna
09:35 - 10:20

godzina wychowawcza

Izabela Maciejewska
306 - klasa geograficzna
10:30 - 11:15

plastyka

Magdalena Rabiega
103 - klasa plastyczna
11:30 - 12:15

chemia

Izabela Maciejewska
306 - klasa geograficzna
12:30 - 13:15

historia

Bożena Zydorek
201 - klasa historyczna
13:25 - 14:10

edukacja dla bezpieczeństwa

Michał Wawrzyniak
14:20 - 15:05

język niemiecki

Danuta Krawicka
309 - język niemiecki
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

informatyka

Mariola Bonicka
313 - klasa informatyczna
08:40 - 09:25

wychowanie fizyczne

Adam Włodarczyk

wychowanie fizyczne

Lidia Teodorczyk
09:35 - 10:20

język angielski

Paulina Janicka
104 - język angielski

język angielski

Sławomir Krysiak
10:30 - 11:15

język polski

Maria Kowańdy
304 - klasa polonistyczna
11:30 - 12:15

język polski

Maria Kowańdy
308 - klasa polonistyczna
12:30 - 13:15

matematyka

Mariola Bonicka
304 - klasa polonistyczna
13:25 - 14:10

religia

Robert Idkowiak
115 - religia
Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

język angielski

Sławomir Krysiak
08:40 - 09:25

wychowanie fizyczne

Adam Włodarczyk

wychowanie fizyczne

Lidia Teodorczyk
09:35 - 10:20

muzyka

10:30 - 11:15

język polski

Maria Kowańdy
304 - klasa polonistyczna
11:30 - 12:15

matematyka

Mariola Bonicka
202 - klasa matematyczna
12:30 - 13:15

historia

Bożena Zydorek
201 - klasa historyczna
13:25 - 14:10

informatyka

Elżbieta Wojtkowiak

Wszelkie prawa zastrzeżone © Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy w Koźminie Wielkopolskim

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony