Klasa

IIIb

Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy

wychowawca klasy

Wychowawca

Beata Grześkowiak

Plan lekcji

Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

plastyka

103 - klasa plastyczna
08:40 - 09:25

historia

Bożena Zydorek
201 - klasa historyczna
09:35 - 10:20

wychowanie fizyczne

Marcin Kałowy

wychowanie fizyczne

Mariusz Król
10:30 - 11:15

język angielski

Magdalena Szymura
104 - język angielski

język niemiecki

Anna Kaj
206 - język niemiecki
11:30 - 12:15

matematyka

Jolanta Ratajczyk
213 - klasa matematyczna
12:30 - 13:15

język polski

Beata Grześkowiak
102 - klasa polonistyczna
13:25 - 14:10

informatyka

Jolanta Ratajczyk
301 - klasa informatyczna
14:20 - 15:05

zajęcia programowe

Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

język polski

Beata Grześkowiak
102 - klasa polonistyczna
08:40 - 09:25

język niemiecki

Iwona Domagała
206 - język niemiecki
09:35 - 10:20

religia

Robert Idkowiak
115 - religia
10:30 - 11:15

matematyka

Jolanta Ratajczyk
213 - klasa matematyczna
11:30 - 12:15

wychowanie fizyczne

Marcin Kałowy

wychowanie fizyczne

Mariusz Król
12:30 - 13:15

edukacja dla bezpieczeństwa

Michał Wawrzyniak
208 - klasa polonistyczna
13:25 - 14:10

informatyka

Jolanta Ratajczyk
301 - klasa informatyczna
14:20 - 15:05

język angielski

Paulina Janicka
104 - język angielski
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

historia

Bożena Zydorek
201 - klasa historyczna
08:40 - 09:25

fizyka

Jarosław Kulka
203- klasa fizyczna
09:35 - 10:20

godzina wychowawcza

Beata Grześkowiak
102 - klasa polonistyczna
10:30 - 11:15

język polski

Beata Grześkowiak
102 - klasa polonistyczna
11:30 - 12:15

wychowanie fizyczne

Marcin Kałowy

wychowanie fizyczne

Mariusz Król
12:30 - 13:15

matematyka

Jolanta Ratajczyk
213 - klasa matematyczna
13:25 - 14:10

informatyka

Jolanta Ratajczyk
301 - klasa informatyczna
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

język polski

Beata Grześkowiak
102 - klasa polonistyczna
08:40 - 09:25

muzyka

Anna Kaj
103 - klasa plastyczna
09:35 - 10:20

wychowanie fizyczne

Marcin Kałowy

wychowanie fizyczne

Mariusz Król
10:30 - 11:15

religia

Robert Idkowiak
115 - religia
11:30 - 12:15

zajęcia techniczne

Jarosław Zmyślony
111 - biologia
12:30 - 13:15

matematyka

Jolanta Ratajczyk
213 - klasa matematyczna
13:25 - 14:10

język angielski

Paulina Janicka
102 - klasa polonistyczna

język angielski

Magdalena Szymura
104 - język angielski
Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

język angielski

Paulina Janicka
104 - język angielski

język angielski

Magdalena Szymura
08:40 - 09:25

biologia

Jarosław Zmyślony
111 - biologia
09:35 - 10:20

geografia

Izabela Maciejewska
306 - klasa geograficzna
10:30 - 11:15

chemia

Izabela Maciejewska
306 - klasa geograficzna
11:30 - 12:15

język polski

Beata Grześkowiak
102 - klasa polonistyczna
12:30 - 13:15

matematyka

Jolanta Ratajczyk
213 - klasa matematyczna

Wszelkie prawa zastrzeżone © Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy w Koźminie Wielkopolskim

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony