Klasa

IIIc

Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy

wychowawca klasy

Wychowawca

Michał Wawrzyniak

Plan lekcji

Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:40 - 09:25

plastyka

103 - klasa plastyczna
09:35 - 10:20

język polski

Marcin Ziętkiewicz
304 - klasa polonistyczna
10:30 - 11:15

matematyka

Sylwia Ratajczyk
302 - klasa matematyczna
11:30 - 12:15

religia

Marek Wieczny
115 - religia
12:30 - 13:15

chemia

Paulina Brdys
303 - klasa chemiczna
13:25 - 14:10

język angielski

Kamila Szymczak
305 - klasa historyczna
14:20 - 15:05

historia

Grażyna Janowska
101 - klasa historyczna
Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:40 - 09:25

język polski

Marcin Ziętkiewicz
304 - klasa polonistyczna
09:35 - 10:20

fizyka

Jarosław Kulka
203- klasa fizyczna
10:30 - 11:15

biologia

Anna Tomczyk-Fraszewska
217 - klasa biologiczna
11:30 - 12:15

edukacja dla bezpieczeństwa

Michał Wawrzyniak
208 - klasa polonistyczna
12:30 - 13:15

matematyka

Sylwia Ratajczyk
302 - klasa matematyczna
13:25 - 14:10

wychowanie fizyczne

Marek Kukfisz

wychowanie fizyczne

Michał Wawrzyniak
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:40 - 09:25

wychowanie fizyczne

Marek Kukfisz

wychowanie fizyczne

Michał Wawrzyniak
09:35 - 10:20

godzina wychowawcza

Michał Wawrzyniak
305 - klasa historyczna
10:30 - 11:15

matematyka

Sylwia Ratajczyk
302 - klasa matematyczna
11:30 - 12:15

język polski

Marcin Ziętkiewicz
304 - klasa polonistyczna
12:30 - 13:15

język niemiecki

Iwona Domagała
206 - język niemiecki
13:25 - 14:10

język angielski

Kamila Szymczak
305 - klasa historyczna
14:20 - 15:05

muzyka

Anna Kaj
103 - klasa plastyczna
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:40 - 09:25

matematyka

Sylwia Ratajczyk
302 - klasa matematyczna
09:35 - 10:20

zajęcia techniczne

Jarosław Zmyślony
111 - biologia
10:30 - 11:15

informatyka

Mariola Bonicka
313 - klasa informatyczna

informatyka

Elżbieta Wojtkowiak
301 - klasa informatyczna
11:30 - 12:15

język polski

Marcin Ziętkiewicz
304 - klasa polonistyczna
12:30 - 13:15

wychowanie fizyczne

Marek Kukfisz

wychowanie fizyczne

Michał Wawrzyniak
13:25 - 14:10

religia

Marek Wieczny
Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:40 - 09:25

geografia

Arleta Balcerek
207 - klasa biologiczna
09:35 - 10:20

język polski

Marcin Ziętkiewicz
304 - klasa polonistyczna
10:30 - 11:15

matematyka

Sylwia Ratajczyk
302 - klasa matematyczna
11:30 - 12:15

historia

Grażyna Janowska
101 - klasa historyczna
12:30 - 13:15

wychowanie fizyczne

Marek Kukfisz

wychowanie fizyczne

Michał Wawrzyniak
13:25 - 14:10

język angielski

Kamila Szymczak
305 - klasa historyczna

Wszelkie prawa zastrzeżone © Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy w Koźminie Wielkopolskim

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony