Klasa

IIId

Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy

wychowawca klasy

Wychowawca

Sławomir Krysiak

Plan lekcji

Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:40 - 09:25

język angielski

Sławomir Krysiak
09:35 - 10:20

geografia

Arleta Balcerek
207 - klasa biologiczna
10:30 - 11:15

edukacja dla bezpieczeństwa

Michał Wawrzyniak
208 - klasa polonistyczna
11:30 - 12:15

język polski

Hanna Poniatowska
208 - klasa polonistyczna
12:30 - 13:15

fizyka

Jarosław Kulka
203- klasa fizyczna
13:25 - 14:10

matematyka

Małgorzata Rogowicz
212 - klasa matematyczna
14:20 - 15:05

religia

Marek Wieczny
115 - religia
Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:40 - 09:25

język polski

Hanna Poniatowska
208 - klasa polonistyczna
09:35 - 10:20

język angielski

Sławomir Krysiak

język niemiecki

Iwona Domagała
206 - język niemiecki
10:30 - 11:15

matematyka

Małgorzata Rogowicz
212 - klasa matematyczna
11:30 - 12:15

chemia

Paulina Brdys
303 - klasa chemiczna
12:30 - 13:15

język niemiecki

Anna Kaj
206 - język niemiecki

język angielski

Sławomir Krysiak
13:25 - 14:10

wychowanie fizyczne

Marek Kukfisz

wychowanie fizyczne

Michał Wawrzyniak
14:20 - 15:05

informatyka

Mariola Bonicka
313 - klasa informatyczna

informatyka

Elżbieta Wojtkowiak
301 - klasa informatyczna
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:40 - 09:25

wychowanie fizyczne

Marek Kukfisz

wychowanie fizyczne

Michał Wawrzyniak
09:35 - 10:20

godzina wychowawcza

Sławomir Krysiak
10:30 - 11:15

matematyka

Małgorzata Rogowicz
212 - klasa matematyczna
11:30 - 12:15

język angielski

Sławomir Krysiak
12:30 - 13:15

plastyka

103 - klasa plastyczna
13:25 - 14:10

język angielski

Sławomir Krysiak
14:20 - 15:05

język polski

Hanna Poniatowska
208 - klasa polonistyczna
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:40 - 09:25

historia

Grażyna Janowska
101 - klasa historyczna
09:35 - 10:20

muzyka

Anna Kaj
103 - klasa plastyczna
10:30 - 11:15

matematyka

Małgorzata Rogowicz
212 - klasa matematyczna
11:30 - 12:15

język polski

Hanna Poniatowska
208 - klasa polonistyczna
12:30 - 13:15

wychowanie fizyczne

Marek Kukfisz

wychowanie fizyczne

Michał Wawrzyniak
13:25 - 14:10

zajęcia techniczne

Jarosław Zmyślony
111 - biologia
14:20 - 15:05

informatyka

Mariola Bonicka
313 - klasa informatyczna
Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:40 - 09:25

historia

Grażyna Janowska
101 - klasa historyczna
09:35 - 10:20

biologia

Arleta Balcerek
207 - klasa biologiczna
10:30 - 11:15

matematyka

Małgorzata Rogowicz
212 - klasa matematyczna
11:30 - 12:15

język polski

Hanna Poniatowska
208 - klasa polonistyczna
12:30 - 13:15

wychowanie fizyczne

Marek Kukfisz

wychowanie fizyczne

Michał Wawrzyniak
13:25 - 14:10

religia

Marek Wieczny
115 - religia
14:20 - 15:05

język angielski

Sławomir Krysiak

Wszelkie prawa zastrzeżone © Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy w Koźminie Wielkopolskim

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony