Klasa

IIId

Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy

wychowawca klasy

Wychowawca

Hanna Poniatowska

Plan lekcji

Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

zajęcia techniczne

Jarosław Zmyślony
111 - biologia
08:40 - 09:25

język polski

Hanna Poniatowska
208 - klasa polonistyczna
09:35 - 10:20

informatyka

Mariola Bonicka
313 - klasa informatyczna

informatyka

Jolanta Ratajczyk
301 - klasa informatyczna
10:30 - 11:15

edukacja dla bezpieczeństwa

Michał Wawrzyniak
11:30 - 12:15

matematyka

Mariola Bonicka
202 - klasa matematyczna
12:30 - 13:15

wychowanie fizyczne

Marek Kukfisz

wychowanie fizyczne

Arkadiusz Zmyślony
13:25 - 14:10

język niemiecki

Iwona Domagała
206 - język niemiecki

język angielski

Paulina Janicka
104 - język angielski
Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

biologia

Anna Tomczyk-Fraszewska
217 - klasa biologiczna
08:40 - 09:25

język angielski

Sławomir Krysiak

język niemiecki

Anna Kaj
208 - klasa polonistyczna
09:35 - 10:20

wychowanie fizyczne

Marek Kukfisz

wychowanie fizyczne

Arkadiusz Zmyślony
10:30 - 11:15

historia

Grażyna Janowska
101 - klasa historyczna
11:30 - 12:15

chemia

Paulina Brdys
303 - klasa chemiczna
12:30 - 13:15

język polski

Hanna Poniatowska
208 - klasa polonistyczna
13:25 - 14:10

WDŻR

Anna Tomczyk-Fraszewska
217 - klasa biologiczna
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

matematyka

Mariola Bonicka
202 - klasa matematyczna
08:40 - 09:25

język polski

Hanna Poniatowska
208 - klasa polonistyczna
09:35 - 10:20

godzina wychowawcza

Hanna Poniatowska
208 - klasa polonistyczna
10:30 - 11:15

wychowanie fizyczne

Marek Kukfisz

wychowanie fizyczne

Arkadiusz Zmyślony
11:30 - 12:15

zajęcia artystyczne

Magdalena Rabiega
103 - klasa plastyczna
12:30 - 13:15

geografia

Arleta Balcerek
207 - klasa biologiczna
13:25 - 14:10

informatyka

Elżbieta Wojtkowiak
313 - klasa informatyczna
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

język polski

Hanna Poniatowska
208 - klasa polonistyczna
08:40 - 09:25

religia

Robert Idkowiak
102 - klasa polonistyczna
09:35 - 10:20

matematyka

Mariola Bonicka
202 - klasa matematyczna
10:30 - 11:15

plastyka

Magdalena Rabiega
103 - klasa plastyczna
11:30 - 12:15

język angielski

Paulina Janicka
104 - język angielski

język angielski

Sławomir Krysiak
12:30 - 13:15

fizyka

Jarosław Kulka
203- klasa fizyczna
13:25 - 14:10

wychowanie fizyczne

Marek Kukfisz
103 - klasa plastyczna

wychowanie fizyczne

Arkadiusz Zmyślony
Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

język polski

Hanna Poniatowska
304 - klasa polonistyczna
08:40 - 09:25

religia

Robert Idkowiak
115 - religia
09:35 - 10:20

język angielski

Paulina Janicka
104 - język angielski

język angielski

Sławomir Krysiak
10:30 - 11:15

muzyka

11:30 - 12:15

historia

Grażyna Janowska
101 - klasa historyczna
12:30 - 13:15

matematyka

Mariola Bonicka
202 - klasa matematyczna

Wszelkie prawa zastrzeżone © Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy w Koźminie Wielkopolskim

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony