Klasa

IIIe

Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy

wychowawca klasy

Wychowawca

Bożena Zydorek

Plan lekcji

Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:40 - 09:25

fizyka

Jarosław Kulka
203- klasa fizyczna
09:35 - 10:20

język polski

Hanna Poniatowska
208 - klasa polonistyczna
10:30 - 11:15

zajęcia artystyczne

Magdalena Rabiega
103 - klasa plastyczna
11:30 - 12:15

biologia

Arleta Balcerek
207 - klasa biologiczna
12:30 - 13:15

wychowanie fizyczne

Marek Kukfisz

wychowanie fizyczne

Arkadiusz Zmyślony
13:25 - 14:10

edukacja dla bezpieczeństwa

Michał Wawrzyniak
14:20 - 15:05

matematyka

Elżbieta Wojtkowiak
213 - klasa matematyczna
Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:40 - 08:25

matematyka

Elżbieta Wojtkowiak
213 - klasa matematyczna
09:35 - 10:20

wychowanie fizyczne

Marek Kukfisz

wychowanie fizyczne

Arkadiusz Zmyślony
10:30 - 11:15

historia

Bożena Zydorek
201 - klasa historyczna
11:30 - 12:15

język angielski

Donata Lewandowicz

język angielski

Kamila Szymczak
305 - klasa historyczna
12:30 - 13:15

informatyka

Jolanta Ratajczyk
313 - klasa informatyczna

język niemiecki

Anna Kaj
206 - język niemiecki
13:25 - 14:10

język polski

Hanna Poniatowska
208 - klasa polonistyczna
14:20 - 15:05

chemia

Paulina Brdys
303 - klasa chemiczna
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:40 - 09:25

informatyka

Mariola Bonicka
313 - klasa informatyczna

język angielski

Donata Lewandowicz
09:35 - 10:20

godzina wychowawcza

Bożena Zydorek
201 - klasa historyczna
10:30 - 11:15

wychowanie fizyczne

Marek Kukfisz

wychowanie fizyczne

Arkadiusz Zmyślony
11:30 - 12:15

język polski

Hanna Poniatowska
208 - klasa polonistyczna
12:30 - 13:15

matematyka

Elżbieta Wojtkowiak
213 - klasa matematyczna
13:25 - 14:10

historia

Bożena Zydorek
201 - klasa historyczna
14:20 - 15:05

muzyka

103 - klasa plastyczna
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:40 - 09:25

matematyka

Małgorzata Rogowicz
213 - klasa matematyczna
09:35 - 10:20

religia

Robert Idkowiak
111 - biologia
10:30 - 11:15

język polski

Hanna Poniatowska
208 - klasa polonistyczna
11:30 - 12:15

plastyka

Magdalena Rabiega
103 - klasa plastyczna
12:30 - 13:15

język angielski

Donata Lewandowicz

język angielski

Kamila Szymczak
305 - klasa historyczna
13:25 - 14:10

wychowanie fizyczne

Marek Kukfisz

wychowanie fizyczne

Arkadiusz Zmyślony
Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:40 - 09:25

język polski

Hanna Poniatowska
208 - klasa polonistyczna
09:35 - 10:20

religia

Robert Idkowiak
115 - religia
10:30 - 11:15

geografia

Arleta Balcerek
207 - klasa biologiczna
11:30 - 12:15

język niemiecki

Iwona Domagała
206 - język niemiecki

język angielski

Kamila Szymczak
305 - klasa historyczna
12:30 - 13:15

matematyka

Elżbieta Wojtkowiak
213 - klasa matematyczna
13:25 - 14:10

zajęcia techniczne

Jarosław Zmyślony
111 - biologia
14:20 - 15:05

WDŻR

Anna Tomczyk-Fraszewska
217 - klasa biologiczna

Wszelkie prawa zastrzeżone © Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy w Koźminie Wielkopolskim

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony