Klasa

Ib

Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy

wychowawca klasy

Wychowawca

Iwona Domagała

Plan lekcji

Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

zajęcia programowe

08:40 - 09:25

język niemiecki

Iwona Domagała
206 - język niemiecki

język angielski

Kamila Szymczak
305 - klasa historyczna
09:35 - 10:20

język polski

Beata Grześkowiak
102 - klasa polonistyczna
10:30 - 11:15

biologia

Arleta Balcerek
207 - klasa biologiczna
11:30 - 12:15

wychowanie fizyczne

Marek Kukfisz

wychowanie fizyczne

Lidia Teodorczyk
12:30 - 13:15

geografia

Arleta Balcerek
207 - klasa biologiczna
13:25 - 14:10

matematyka

Małgorzata Rogowicz
212 - klasa matematyczna
14:20 - 15:05

język niemiecki

Iwona Domagała
206 - język niemiecki
Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

język angielski

Sławomir Krysiak
08:40 - 09:25

wiedza o społeczeństwie

Grażyna Janowska
101 - klasa historyczna
09:35 - 10:20

matematyka

Małgorzata Rogowicz
212 - klasa matematyczna
10:30 - 11:15

religia

Marek Wieczny
115 - religia
11:30 - 12:15

fizyka

Jarosław Kulka
203- klasa fizyczna
12:30 - 13:15

wychowanie fizyczne

Marek Kukfisz

wychowanie fizyczne

Lidia Teodorczyk
13:25 - 14:10

chemia

Paulina Brdys
303 - klasa chemiczna
14:20 - 15:05

język angielski

Kamila Szymczak
305 - klasa historyczna
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

język angielski

Sławomir Krysiak
08:40 - 09:25

godzina wychowawcza

Iwona Domagała
206 - język niemiecki
09:35 - 10:20

zajęcia artystyczne

Magdalena Rabiega
103 - klasa plastyczna
10:30 - 11:15

historia

Grażyna Janowska
101 - klasa historyczna
11:30 - 12:15

język polski

Beata Grześkowiak
102 - klasa polonistyczna
12:30 - 13:15

wychowanie fizyczne

Marek Kukfisz

wychowanie fizyczne

Lidia Teodorczyk
13:25 - 14:10

matematyka

Małgorzata Rogowicz
212 - klasa matematyczna
14:20 - 15:05

język angielski

Kamila Szymczak
305 - klasa historyczna
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

język angielski

Sławomir Krysiak
08:40 - 09:25

biologia

Arleta Balcerek
207 - klasa biologiczna
09:35 - 10:20

religia

Marek Wieczny
111 - biologia
10:30 - 11:15

język polski

Beata Grześkowiak
102 - klasa polonistyczna
11:30 - 12:15

elementy informatyki

313 - klasa informatyczna

język niemiecki

Iwona Domagała
206 - język niemiecki
12:30 - 13:15

historia

Grażyna Janowska
101 - klasa historyczna
13:25 - 14:10

matematyka

Małgorzata Rogowicz
212 - klasa matematyczna
Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:50 - 08:35

język niemiecki

Iwona Domagała
206 - język niemiecki
08:40 - 09:25

język polski

Beata Grześkowiak
102 - klasa polonistyczna
09:35 - 10:20

język polski

Beata Grześkowiak
102 - klasa polonistyczna
10:30 - 11:15

matematyka

Małgorzata Rogowicz
212 - klasa matematyczna
11:30 - 12:15

geografia

Arleta Balcerek
207 - klasa biologiczna
12:30 - 13:15

zajęcia techniczne

Jarosław Zmyślony
111 - biologia
13:25 - 14:10

wychowanie fizyczne

Marek Kukfisz

wychowanie fizyczne

Lidia Teodorczyk
14:20 - 15:05

elementy informatyki

313 - klasa informatyczna

Wszelkie prawa zastrzeżone © Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy w Koźminie Wielkopolskim

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony